VĒLMJU  KARTE

Vizualizācija

Vizualizācijas metode ir universāla, jo ar panākumiem izmantojama ļoti dažādos gadījumos – pirms uzstāšanās ar prezentāciju auditorijas priekšā, plānojot svarīgu tikšanos, vai domājot par nākamā gada plāniem un mērķiem utt. Pats galvenais ir ieraudzīt veiksmīgu rezultātu.
Ir pierādīts, ka, izmantojot šo metodi, rezultātus var iegūt trīs reizes ātrāk. Ieraudzīt pozitīvo rezultātu un pieņemt to par savas tuvākās nākotnes īstenību.

Vizualizēt var arī kompleksāku situāciju, kuras izdzīvošana var prasīt vairāk laika, piemēram, projekts. Tu vari vizualizēt, kā tu risini un tiec galā ar projektu, tā detaļām un īstenošanas posmiem, kā tas veiksmīgi noslēdzas utt. Kas ir interesanti – šajā vizualizēšanas procesā var ieraudzīt jaunas idejas un risinājumus, kā kaut ko paveikt labāk un gūt lielāku pārliecību par savām darbībām.
Populārākais Vizualizācijas paņemiens ir Vizualizācijas dēlis.

Vēlmju karte ir unikāls un ļoti efektīvs līdzeklis Tavu lolotāko sapņu piepildīšanai. Tev tikai uz kartes ir jāizvieto attēli, kas atspoguļo Tavu vēlmju piepildījumu, un ļoti drīz Tu pārliecināsies, ka Tavas vēlmes sāk piepildīties.

Kā tad tas darbojas? Kāpēc vēlmes sāk piepildīties kā pēc burvju mājiena? Viss ir ļoti vienkārši - veidojot vēlmju karti, mēs vadām savas domas pareizā virzienā, mēs ne vienkārši sapņojam, bet sapņojam ar nodomu. Kad mēs skatāmies uz karti, iztēlojamies savas vēlmes, mūsu zemapziņa absorbē šo informāciju un uzreiz iedarbina mehānismu, lai paveiktu šo mērķi.

Rezultātā mūsu ilgi lolotās vēlēšanās sāk piepildīties viena pēc otras. Netici? Vari pārliecināties pats!
Viss nepieciešamais materiāls būs pieejams, ņem līdzi tikai labu garastāvokli un savu sapņus!

Cena - 20 EURIepriekšēja pierakstīšanās obligāta!Papildus informācija: Tālr. 28885677 

Kā pieteikties?

Ja Jūs ieinteresēja šis seminārs, Jūs varat pieteikties spiežot zemāk pogu "pieteikties".